تخفیف ویژه 50 درصدی (کلیک کنید)
02191691313

رزرو تلفنی

عمل لازک چشم (LASEK Laser Eye Surgery)

عمل لازک چشم، یک روش جراحی سرپایی است که با استفاده از اشعه لیزر، به منظور اصلاح عیوب انکساری چشم انجام می‌شود. در این روش، با استفاده از لیزر، بافت‌های نازکی از سطح چشم برداشته می‌شود تا شکل و منحنی قرنیه بهبود یابد و عیوب انکساری مانند کاهش دید و کوتاه‌بینی و دوربینی را تصحیح کند. این عمل جراحی بسیار موثر و پیشرفته است و باعث بهبود وضعیت بینایی و کیفیت زندگی بیماران می‌شود.

فهرست مطالب "لازک"
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  Scroll to Top

  عمل لازک (لازیک) چیست؟

  لازک (LASEK) مخفف Laser Epithelial Keratomieusis یک روش عمل چشم با استفاده از لیزر برای کمک به اصلاح نزدیک‌بینی، دوربینی و آستیگماتیسم است. در حالی که هم عمل لیزیک و هم عمل لازک از لیزر برای تغییر شکل چشم استفاده می کنند، روش ها در نحوه انجام این کار متفاوت است.
  اولین گام در روش معمول لیزیک، بریدن یک فلَپ کوچک در لایه خارجی کره چشم و سپس تغییر شکل چشم است. روش دیگر، لازک، نیازی به برش عمیق در چشم ندارد و فقط لایه های خارجی پوست (بافت اپیتلیال) را برمی دارد. لازک می تواند یک گزینه عالی برای بیمارانی باشد که راغب به استفاده از سایر روش های بینایی با کمک لیزر نیستند.
  اولین مرحله از عمل لازک ایجاد یک برش کوچک بر روی لایه بیرونی بالایی قرنیه است. سپس یک محلول مخصوص به مدت تقریبی سی ثانیه روی چشم قرار می گیرد که به شل شدن لایه بالایی پوست کمک می کند. سپس از لیزر برای تغییر شکل استروما یا لایه میانی قرنیه استفاده می شود. هنگامی که استروما به درستی شکل گرفت، اپیتلیوم را می توان جایگزین کرد و اجازه داد تا بهبود حاصل شود. برای آشنایی بیشتر با تفاوت این عمل با عمل prk مقاله تفاوت عمل لازک و prk را مطالعه کنید

  عمل لازک چشم

  عمل لازک چشم مناسب چه کسانی است؟

  این عمل معمولاً برای افرادی که دارای مشکلات بینایی ملایم تا متوسط هستند و قادر به استفاده از عینک یا لنزهای تماسی نیستند، مناسب است. افرادی که دارای کوتاه‌بینی (قدرت بینایی در دوری بالا است و در نزدیکی ضعیف است)، دوربینی (قدرت بینایی در نزدیکی بالا است و در دوری ضعیف است) یا آستیگماتیسم (عدم توانایی در تمرکز بر روی اشیاء در نزدیکی و دوری). با این حال، هر فردی که قصد انجام این عمل را دارد، 

  باید با یک متخصص چشم‌پزشکی مشورت کند تا بررسی‌های لازم را انجام داده و تشخیص دقیقی درباره میزان مناسبی این عمل برای او بگیرد. متخصص چشم‌پزشکی می‌تواند بر اساس سن، سلامت عمومی، تاریخچه بینایی و سایر عوامل، توصیه‌های مناسبی را درباره انجام یا عدم انجام عمل لازک چشم به فرد بدهد.

  همچنین، قبل از انجام عمل لازک چشم، فرد باید به طور کامل آگاهی داشته باشد که عمل لازک چشم چه میزان مؤثر است و چه میزان خطرات و عوارضی ممکن است داشته باشد. برای این منظور، متخصص چشم‌پزشکی باید به فرد توضیحات کاملی درباره فرایند عمل، زمان بهبودی و نتایج ممکن بدهد تا فرد بتواند تصمیم درستی را بگیرد.

  برای دریافت 50% تخفیف [بی قید و شرط] شماره تماس خود را وارد نمایید

  عمل لازک و مزایا و معایب آن

  کاندید عمل لازک چه کسانی هستند؟

  مراحل عمل لازک

  مرحله اول عمل لازک

  مرحله اول عمل لازک

  قطره به همراه محلول الکل به داخل چشم ریخته می‌شود تا به نرم شدن قرنیه کمک کند.

  مرحله دوم عمل لازک

  مرحله دوم

  سپس جراح به کمک یک ابزار خاص جراحی، سطح قرنیه را نرم می‌کند.

  مرحله سوم عمل لازک

  مرحله سوم عمل لازک

  از لیزر اگزایمر برای شکل دهی دقیق پوشش سطح قرنیه استفاده می‌گردد.

  مرحله چهارم عمل لازک

  مرحله چهارم

  در پایان و مرحله آخر عمل لازک، لنز تماسی نرم شبیه به بانداژ روی قرنیه قرار داده می‌شود تا به حفاظت از قرنیه و بهبود آن کمک نماید.

  مزایای عمل لازک کدامند؟

  عوارضی که ممکن است بعد از انجام جراحی لازک برای شما بوجود بیاید:

  برای دریافت 50% تخفیف [بی قید و شرط] شماره تماس خود را وارد نمایید

  ویدئو درباره عمل لازک

  اگر تمامی اطلاعاتی که در بالا خواندید را در قالب یک ویدئو می‌خواهید، حتما فیلم کوتاه اینفوگرافیک زیر را مشاهده نمایید.

  هزینه عمل لازک چشم چقدر است؟

  تمامی تلاش کلینیک چشم دیدآوران برآن است که با کمترین هزینه ممکن عمل لازک را برای بهبود چشمان زیبای شما فراهم نماید. ما در دیدآوران توانستیم با لطف خداوند و تلاش شبانه روزی پرسنل حرفه‌ای و دلسوزمان هزینه و قیمت عمل لازک را 50% کاهش دهیم، تا همه عزیزانی که به دنبال دید بهتر و قوی‌تر هستند، از این نعمت الهی استفاده نمایند. در وبسایت رسمی ما شما می‌توانید از هزینه عمل لازک چشم اطلاع پیدا نموده و بصورت کاملا رایگان از متخصصان دیدآوران مشاوره دریافت نمایید.

  هزینه عمل لازک

  در عمل لازیک (Lasek) چه اقداماتی قبل و بعد آن باید انجام دهیم؟

  مراقبت های قبل از عمل لازک

  اقدامات قبل از عمل لازک

  عکس های قبل از عمل

  اقدامات بعد از عمل لازک

  دوره نقاهت عمل لازک چشم

  قطره هایی که بعد از عمل لازک می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند

  برای کسب اطلاعات بیشتر برای هریک از قطره‌های بالا، برروی قطره مورد نظر کلیک نمایید.

  برای دریافت 50% تخفیف [بی قید و شرط] شماره تماس خود را وارد نمایید

  آیا پس از عمل جراحی به عینک مطالعه نیاز خواهم داشت؟

  به طور کلی، بیماران زیر سن ۴۰ سال پس از عمل همچنان می‌توانند بدون استفاده از عینک مطالعه کنند. بیمارانی که بیشتر از ۴۰ سال سن دارند، ممکن است برای مطالعه کوتاه به عینک نیاز داشته باشند. پیر چشمی اصطلاحی است که به ضعف طبیعی عضلات که از اواسط دهه ۴۰ سالگی رخ می‌دهد و باعث نیاز افراد به عینک مطالعه می‌شود، اطلاق می‌گردد. لازک باعث اصلاح یا پیشگیری از  پیر  چشمی نمی‌شود. 

  اگر در این رده سنی قرار داشته باشید که پزشک شما درباره لازک مونووژن با شما صحبت خواهد کرد و به شما مشاوره خواهد داد. این روش، گزینه‌ای است که باعث سهولت دید نزدیک و دور، بدون استفاده از عینک مطالعه برای بیماران می‌شود. اما برگشت نمره چشم بعد از عمل لیزیک موضوع متفاوتی است.

  بعد از عمل لازک، روند بهبودی چگونه انجام میشود؟

  پس از کمی استراحت بعد از انجام عمل لازک، می‌توانید به خانه بازگردید اما بهتر است در این میان یک همراه با شما باشد. این توصیه به این دلیل است که بعد از اتمام جراحی احتمال اینکه مقداری ناراحتی احساس کنید، وجود دارد.

  به طور کلی، بهبود بینایی پس از  لازک و اپی لیزیک به طور قابل توجهی کندتر از لیزک است و بهبودی اغلب کندتر از PRK است. بهبود اولیه بینایی در حین جراحی لیزیک به جای 24 ساعت در موارد معمولی لیزیک می تواند تا یک هفته طول بکشد و نتایج نهایی را می توان از چند هفته تا چند ماه مشاهده کرد. نتایج لیزیک و PRK مشابه نتایج لیزیک است. اکثر مردم بعد از لیزر چشم به دید ۱۰/۱۰ می رسند. بسته به شغلتان، ممکن است همچنان به عینک یا لنزهای تماسی نیاز داشته باشید، اما نیاز شما به میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود.

  آخرین تحقیقات مرتبط با عمل لازک

  در آخرین تحقیقی که در حوزه عمل لازک انجام گردید، موضوع اثر لیزر فمتوسکند در بررسی شد که موارد مهم را خواهیم گفت. در صورتی متن کامل زبان اصلی را می‌خواهید کافیست فایل pdf را دانلود نمایید…

  [دانلود فایل pdf تحقیق] مطالعات نشان می‌دهند که میکروکراتوم‌های مکانیکی و لیزر فمتوسکند هر دو روش‌های ایمن و موثر برای عمل لازک برای اصلاح نزدیک‌بینی هستند.

  مزایای میکروکراتوم‌های مکانیکی:

  • ارزان‌تر از لیزر فمتوسکند هستند.
  • تجربه جراحان با این روش بیشتر است.

  مزایای لیزر فمتوسکند:

  • دقت و ظرافت عمل را افزایش می‌دهد.
  • عوارض جانبی مربوط به فلپ را کاهش می‌دهد.
  • ممکن است نتایج قابل پیش‌بینی‌تری را ارائه دهد.

  16 نکته طلایی که بعد از عمل باید رعایت کنید

  1. روز بعد از عمل حتماً باید ويزيت شويد.
  2. در ۶ ماه اول پس از عمل باید در فواصل منظم برای ويزيت مراجعه كنيد. ترتيب ويزيت‌ها براساس نوع عمل، شرايط چشم و صلاحديد پزشك متفاوت است.
  3. حداقل تا ۳ ماه بعد از عمل از لنزهاى تماسى زيبايى استفاده نکنيد.
  4. به مدت سه روز و يا تا زمانى كه پزشك‌تان صلاح بداند، از مصرف لوسيون، كرم و لوازم آرايش در اطراف چشم‌تان خوددارى نماييد.
  5. به مدت ۱۰ هفته ورزش‌هاى خشن از قبيل بوكس، فوتبال، كاراته و… را انجام ندهيد.
  6. یادتان باشد در هفته‌هاي اول پس از عمل، جداً از ماليدن چشم‌هایتان خودداری کنید.
  7. افرادى كه با تكنيك لازك وPRK  عمل شده‌اند، ممكن است در یکی ـ دو روز اول پس از عمل دچار درد شديد شوند. در صورت بروز اين حالت نگران نشويد؛ براى برطرف كردن درد از قرص مسكن استفاده كرده، سعى کنید در اتاق تاريك استراحت كنيد.
  8. براى ريختن قطره به داخل چشم، فقط پلك تحتانى را پايين بكشيد  و از دست زدن به پلك فوقانى خودداری كنيد.
  9. پس از عمل فمتوليزيك تا 2 روز و پس از لازک و PRK تا 4-5 روز از استحمام و شستن سر و صورت خوددارى نماييد. این مدت، زمان لازم براى ترميم كامل لایه سطحی قرنیه و  برداشتن لنز پانسمانى در عمل‌های لازک و PRK است.
  10. در روزهاى اول پس از عمل دقت كنيد آب وارد چشمتان نشود.
  11. دو هفته نخست پس از عمل از يك شامپوى ملايم (مانند شامپو بچه) استفاده كنيد.
  12. روز اول پس از عمل از وضو گرفتن خوددارى كنيد. انجام تيمم اشكالى ندارد.
  13. نخستین روزهاى بعد از عمل از تماشاى تلويزيون، كار با رايانه و ساير اعمالى كه باعث خشكى چشم مى شوند نیز خوددارى كنيد. لازم به توضیح است اين اعمال باعث صدمه به چشم و ضعيف شدن مجدد چشم ها نمى شود.
  14. سردرد، سوزش خفيف چشم و نوسانات بينايى در هفته هاى اول بعد از عمل طبيعى است/ در صورتی بروز چنین مواردی نگران نشويد.
  15. قطره هاي چشمي را دقیقاً طبق توصيه پزشك معالج مصرف كنيد.
  16. در چند روز اول پس از جراحى از عينك آفتابى استفاده كنيد.

  اپی لیزیک (Epi LASIK) یا ای لیزیک چیست؟

  اپی لیزیک چیست؟یکی دیگر از جراحی های لیزر چشم، اپی لیزیک یا ای لیزیک ( e-LASIK) است که بسیار شبیه به لازک میباشد اما به جاي استفاده از الكل براي از بين بردن اپي تليوم مانند لازک، در اپي لیزک ، جراح به طور معمول با استفاده از پره اي پلاستيکي براي جدا کردن ورقه اپي تليال از چشم استفاده مي کند. که این روش از واکنش الکل جلوگیری می کند و می تواند سلول های اپیتلیال را از بین ببرد.
  خوب است بدانیم هر سه روش لازک، لیزیک و PRK میزان موفقیت و نتیجه دید مشابهی دارندو لزوما نمیتوان در دراز مدت یکی را بهتر از دیگری دانست ، اما دید در هفته اول با لازک در مقایسه با لیزیک و PRK درخشان تر میباشد .پس از معاینه کامل چشم، جراحان ما بهترین نوع عمل لیزر چشم را با توجه به شرایط و نیازهایتان به شما توصیه خواهند کرد.

  تفاوت لازک با لیزیک چیست؟

  تفاوت لیزیک و لازک بسیار کم و جزیی است، اما همین امر می‌تواند در روند بهبود نتایج عمل تفاوت‌هایی را ایجاد کند. لیزیک و لازک هر دو از روش‌های جراحی چشم هستند. علت تمایز آن‌ها در انجام جراحی و نتیجه است که برای هرگروهی از بیماران مجزا و به صورت خاص تجویز می‌شود.

  برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با تفاوت بین این دو عمل، به مقاله تفاوت لیزیک و لازک مراجعه نمایید و اگر سوالی برای شما پیش آمد می‌توانید در هر صفحه از سایت کامنت (دیدگاه) بگذارید تا متخصصان ما، پاسخ سوال شما را به درستی پاسخ دهند.

  مقایسه عمل لازک و پی آر کی (PRK)

  به‌طورکلی اگر برایتان سؤال پیش‌آمده که کدام روش جراحی چشم بهتر است باید این نکته را در نظر داشته باشید که بر اساس نوع قرنیه چشم شما و تشخیص پزشک معالج، نوع عمل مشخص می‌شود. این عمل ممکن است بین لازک، پی‌آرکی، لیزیک، فمتولیزیک یا بقیه انواع جراحی چشم انتخاب شود. در بین انواع این جراحی‌ها لازک با PRK مشابه هستند که در اینجا به مقایسه عمل لازک با PRK می‌پردازیم.

  نتیجه گیری “عمل لازک”

  در کلینیک فوق تخصص چشم، بیمارانی که به دنبال جراحی لیزیک هستند، پذیرش می‌شوند. اما این روش برای همه بیماران مناسب نیست و برای بسیاری از افراد عمل لازک پیشنهاد می‌شود. عمل لازک (LASEK) یک روش عمل چشم با استفاده از لیزر برای کمک به اصلاح نزدیک‌بینی، دوربینی و آستیگماتیسم است.

  در حالی که هم عمل لیزیک و هم عمل لازک از لیزر برای تغییر شکل چشم استفاده می‌کنند، روش ها در نحوه انجام این کار متفاوت است. لازک می‌تواند یک گزینه عالی برای بیمارانی باشد که راغب به استفاده از سایر روش های بینایی با کمک لیزر نیستند. اولین مرحله از عمل لازک ایجاد یک برش کوچک بر روی لایه بیرونی بالایی قرنیه است. سپس یک محلول مخصوص روی چشم قرار می‌گیرد که به شل شدن لایه بالایی پوست کمک می‌کند.

  سپس از لیزر برای تغییر شکل استروما یا لایه میانی قرنیه استفاده می‌شود. هنگامی که استروما به درستی شکل گرفت، اپیتلیوم را می‌توان جایگزین کرد و اجازه داد تا بهبود حاصل شود. عمل لازک معمولاً برای افرادی که دارای مشکلات بینایی ملایم تا متوسط هستند و قادر به استفاده از عینک یا لنزهای تماسی نیستند، مناسب است.

  اما هر فردی که قصد انجام این عمل را دارد، باید با یک متخصص چشم‌پزشکی مشورت کند تا بررسی‌های لازم را انجام داده و تشخیص دقیقی درباره میزان مناسبی این عمل برای او بگیرد. همچنین، قبل از انجام عمل لازک چشم، فرد باید به طور کامل آگاهی داشته باشد که عمل لازک چشم چه میزان مؤثر است و چه میزان خطرات و عوارضی ممکن است داشته باشد.

  سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید

  سوالات متداول

  هردو روش ایمن میباشند و 6 ماه بعد ازعمل نتایج مشابهی دارند. درشرایط مساوی، به خاطر عوارض مربوط به فلپ و هم به علت هزینه کمتر، لیزر های سطحی مثل لازک بهتر است.

  بعد از عمل معمولا بين 3 تا 6 روز بعلت تحريك پذيري بالاي چشمها بهتر است در محيط كاري يا آفتابي و گرد و خاكي نباشد.و از عینک آفتابی استفاده نماید

  استفاده از عینک آفتابی بعد ازعمل تا 7 روز اول در فضاهاي بسته و محيط بيرون لازم است ولي بعد از هفته اول در محيط بيرون و فضاي باز تا 3 ماه

  جراحی لازک چشم با بیحسی بوسیله قطره چشمی است وحین عمل درد یا سوزشی احساس نمی کنید.

  لیزر تاثیر بر روی مقاومت قرنیه و در نتیجه کل چشم ندارد . اگر ضربه به شدتی باشد که برای چشم عمل نشده مضر باشد ، برای چشمی که لیزر شده نیز خطرناک است.

  رضایت بیماران عزیز عمل لازک

  برای مشاهده نظر بیماران بیشتر از طریق دکمه زیر وارد صفحه مربوطه شوید

  29 نظر در “عمل لازک

  1. سمیرا گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه
   من 18 سالمه و میخوام عمل لازک انجام بدم ولی هرجا رفتم میگن باید نمره چشت ثابت بشه اول بعد میخواستم بدونم جقدر باید صبر کنم تا ثابت شه و اینکه ایا این حرف درسته یا نه؟

   1. user گفت:

    با سلام برای دریافت نتیجه بهتر، نیاز است تا شماره چشم شما ثابت شود. اما برای مشاوره رایگان با شماره 02191691313 تماس تماس حاصل فرمایید.

   2. حامدیان گفت:

    باید مشاوره گرفته شود

  2. علی گفت:

   با سلام. بنا به دلایلی مربوط به نازکی قرنیه، من قادر به انجام عمل لیزیک نیستم. آیا هنوز میتوانم عمل لازک را انجام دهم؟ لطفاً راهنماییم کنید.

   1. admin گفت:

    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    برای این مورد بهتر است معاینه شوید و بعد در ارتباط با عمل لازک تصمیم گیری فرمایید. برای مشاوره رایگان با شماره 02191691313 تماس حاصل فرمایید.

   2. حامدیان گفت:

    نه امکانش نیست و غیر ممکنه

  3. somaye گفت:

   سلام خسته نباشید من 19 سالمه و میخوام چشممو عمل کنم. برای سن من عمل لازک یا لیزیک انجام بدم؟

   1. admin گفت:

    با سلام خدمت شما
    بهتره در ابتدا معاینه برروی شما انجام بشه. برای تصمیم گیری راحتتر پیشنهاد میکنیم مقاله «عمل لازک یا لیزیک» رو بخونید.

  4. سیاوش گفت:

   سلام 48 سالمه و سال 92 لیزیک انجام دادم میتونم عمل لازک انجام بدم؟

   1. admin گفت:

    سلام بهتره که در ابتدا معاینه بشین و بعد نظر نهایی توسط دکتر اعلام بشه. لطفا با شماره‌های کلینیک دیدآوران تماس حاصل فرمایید

   2. حامدیان گفت:

    نه نمیتونید

  5. قاسم گفت:

   سلام وقتتون بخیرباشه من 10 سال پیش عمل لازک انجام داددم که الان به همون حالت قبل برگشته ممنون میشم راهنماییم کنید.

   1. admin گفت:

    سلام روز خوش باشه لطفا با شماره 02191691313 تماس حاصل فرمایید.

   2. حامدیان گفت:

    دوباره باید جراحی شید

  6. رامین گفت:

   سلام به همگی می‌خوام از تجربه‌ی خودم از عمل لازک بگم. من از بچگی نزدیک بین بودم و همیشه از عینک استفاده می‌کردم. چند سال پیش تصمیم گرفتم که عمل لازک کنم.
   بعد از کلی تحقیق و پرس و جو، بالاخره یک دکتر خوب پیدا کردم و عمل رو انجام دادم. عمل حدود 10 دقیقه طول کشید و اصلا درد نداشت. فقط یکم چشمام اذیت می‌شد. بعد از عمل هم چشمامو با قطره‌های مخصوصی شستشو می‌دادم و پماد می‌زدم.
   در روزهای اول بعد از عمل، چشمام خیلی خشک می‌شد و نور خیلی اذیتم می‌کرد. اما کم کم این علائم بهتر شد. بعد از یک هفته دیگه می‌تونستم تقریبا مثل قبل ببینم.
   الان حدود یک سال از عملم می‌گذره و خیلی راضی هستم. دیگه عینک ندارم و می‌تونم با خیال راحت به هر جا که بخوام برم.
   البته باید بگم که عمل لازک یک عمل جراحی هست و عوارضی هم می‌تونه داشته باشه. اما اگه دکتر خوبی پیدا کنید و مراقبت‌های لازم رو انجام بدید، احتمال عوارض خیلی کمه.
   اگر شما هم از عینک خسته شدید و می‌خواید عمل لازک کنید، حتما قبل از عمل تحقیق کنید و با چند تا دکتر مشورت کنید تا بهترین گزینه رو انتخاب کنید.
   در کل من از عملم خیلی راضی هستم و به همه‌ی کسایی که از عینک خسته شدن توصیه می‌کنم که عمل لازک رو امتحان کنند.

  7. احسان گفت:

   سلام خسته نباشید. من نزدیک بین هستم و نمره چشمم بالاعه میخواستم بدونم عمل لازک چشم برای من مناسبه؟ یا باید از لیزیک استفاده کنم؟

   1. admin گفت:

    سلام و عرض ادب، دوست عزیز لازک و لیزیک هردو عملی برای اصلاح نزدیک بینی هستند. اگر شماره چشم بالایی دارید بهتر است از لیزیک استفاده کنید. در کل نظر نهایی را پزشک معالج میتواند به شما دهد، پس پیشنهاد ما این است از پزشک کمک بگیرید.

  8. سمانه گفت:

   سلام من از سایت شما خیلی خوشم اومدمحتوای مفیدی داشت.آیا امکانش هست یه بخش پرسش و پاسخ هم داشته باشید؟ خیلی خوب می‌شه که سوالاتون رو راحت بپرسیم.

   1. admin گفت:

    با عرض سلام و ادب، شما می‌توانید در قسمت کامنت‌ها سوالات مربوط به عمل لازک را مطرح کنید تا کارشناسان و پزشکان مجموعه دیدآوران سلامت به شما پاسخ لازم بدهند. با تشکر از فیدبک شما

  9. محمد گفت:

   سلام وقت بخیر.
   من تقریبا 8 سال پیش عمل لازک انجام دادم الان 42 سالمه و دوباره بعد از گذشت این چند سال دوباره به نمره 2 و خورده ای برگشته
   الان مجدد باید عمل انجام بشه؟

   1. mohammad nosrati گفت:

    سلام.
    مجدد باید توسط دکتر متخصص معاینه شود. اگر ضخامت قرنیه شما مناسب باشد، مشکلی ندارد و میتوانید عمل مجدد انجام دهید.

  10. سولماز گفت:

   سلام 17 سالمه ولی خیلی دوس دارم عمل لازک انجام بدم میشه؟

   1. admin گفت:

    عرض سلام و ادب خدمت شما سولماز عزیز، بهتره سنتون از 18 سال گذشته باشه تا عمل چشمی انجام بدین ولی بازهم میتونید با پزشک تماس بگیرید تا اگر کاندیدای لازک بودین تشریف بیارید.

  11. سمانه گفت:

   سلام وقت بخیرمن قرنیم نازکه لطفا بفرمایید که میشه عمل لازک انجام بدم یا نه ؟ اگه نمیشه جایگزینی داره یا نه ؟ ممنون ازتون

   1. admin گفت:

    سلام وقتتون بخیر باشه برای این موضوع باید پزشک متخصص ویزیت کنه، ولی در کل عمل لازک برای قرنیه نارک مناسبه. شما میتونید با شماره های مرکز ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره دریافت کنید.

  12. فتانه خواجه گفت:

   سلام من خیلی احتیاج به راهنمایی دادم بیماری ای دارم به نام یوییت میانی چشم متاسفانه چشم چپم درگیره ۹۰ درصدهستش و در حال درمانم با سینورا و ازارام و قرص کورتون و چشم راستم ۲۰درصد که مبتلا شده و هم زمان با التهاب چشم راستم که باهاش دنیا رو میدیم هم نزدیک بین ضعیف شده و هم دوربین که بر یه چشم دو عینک دارم و خیلی هم در استفاده ش اذیتم حالا من لا این شرایط میتونم یه چشمم که ضعیف شده رو لایک کنم .تا حداقل از عینک راحت بشم .ممنونم

   1. admin گفت:

    سلام وقتتون بخیر باشه
    این مورد چون نیازمند آزمایشات است، با شماره 02191691313 تماس حاصل فرمایید.

  13. سعید گفت:

   سلام ممنون از مقالتوون فقط میخوام بدونم فرق لیزیک و لازک چیه؟

   1. admin گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما
    جفتشونم با یه دستگاه انجام میشه و فقط در درجه با هم تفاوت کمی دارند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای دریافت 50% تخفیف بی قید و شرط فرم زیر را تکمیل نمایید.
  تمامی عمل‌ها با قیمت 1402 انجام می‌گردد.