تخفیف ویژه 50 درصدی (کلیک کنید)
02191691313

رزرو تلفنی

دستگاه لیزر

پیشرفته‌ترین تجهیزات چشم پزشکی در دیدآوران

چشم پزشکی دیدآوران با پیشرفته‌ترین دستگاه لیزیک دنیا، یعنی دستگاه Alcon WaveLight EX500، آماده خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد. این دستگاه، پیشرفته‌ترین دستگاه جهت عمل لیزیک چشم در ایران محسوب می‌شود.

سرعت این دستگاه لیزیک چشم 1050 پالس در ثانیه است و اگر در حین عمل بیمار چشم خود را حرکت دهد، دستگاه لیزر می‌تواند چشم بیمار را دنبال کند و حتی اگر بیمار سر خود را حرکت دهد، عملکرد لیزر متوقف می‌شود. این ویژگی، در برخی لیزر‌ها وجود ندارد و باعث افزایش دقت و ایمنی عمل لیزیک می‌شود.

یکی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه آن است که این لیزر نقطه‌ای عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس “نقشه چشم فرد” عیوب انکساری شامل نزدیک‌بینی، دوربینی و آستیگماتیک را اصلاح کند. این ویژگی باعث می‌شود که عمل لازک، عمل لیزیک و آستیگمات با این دستگاه با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام شود.

چشم پزشکی دیدآوران با بهره‌گیری از این دستگاه پیشرفته و تیم پزشکی مجرب، مجموعه‌ای از خدمات لیزیک چشم را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب به هموطنان عزیز ارائه می‌دهد.

دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500 (2021)

دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500، محصول کمپانی شناخته شده Wavelight زیر مجموعه کمپانی Alcon، یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزیک چشم در دنیا محسوب می‌شود. این دستگاه قادر است طیف گسترده‌ای از عیوب انکساری چشم را از جمله:

  • نزدیک بینی تا 14-
  • دوربینی تا 6+
  • آستیگماتیسم از 6- تا 6+

را با سرعت و کیفیت بسیار بالا درمان نماید.

ویژگی‌های دستگاه:

ویژگی‌های این دستگاه پیشرفته بصورت زیر است:

سرعت بالای عمل

سرعت بالای این لیزر که قادر است هر دیوپتر نزدیک بینی را در 1.4 ثانیه تراش دهد، باعث راحتی عمل برای جراح و بیمار می‌گردد. این سرعت بالا از خستگی چشم بیمار در طول عمل و همچنین کاهش دقت عمل جلوگیری می‌کند.

دقت بالا

دقت بالای پرتوهای لیزر، منجر به تراش قرنیه با کیفیت بالا و ایجاد سطحی بسیار صاف می‌گردد. این دقت بالا باعث می‌شود که دید بیمار پس از عمل بسیار طبیعی و شفاف باشد.

الگوی تراش

الگوی تراش این لیزر (Wavefront Optimized) به گونه‌ای است که از ایجاد Spherical Aberration و اختلالات دید در شب که در برخی دستگاه‌ها ایجاد می‌شود، جلوگیری می‌نماید. این الگو باعث می‌شود که بیمار پس از عمل دید بهتری در شب داشته باشد.

جلوگیری از ایجاد حرارت

تعداد و نحوه پراکندگی پرتوهای لیزر به گونه‌ای طراحی شده است که از ایجاد حرارت در سطح قرنیه جلوگیری می‌نماید. این امر باعث می‌شود که بیمار پس از عمل درد و ناراحتی کمتری داشته باشد و همچنین بهبودی وی سریع‌تر صورت گیرد.

در مجموع، دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500 یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام عمل لیزیک چشم محسوب می‌شود. این دستگاه با سرعت، دقت و کیفیت بالا، نتایج بسیار رضایت‌بخشی را برای بیماران به ارمغان می‌آورد.

قسمت های مختلف این دستگاه پیشرفته به قرار زیر میباشد:

دستگاه Topolyzer جهت ثبت تصاویر توپوگرافی

دستگاه Oculyzer جهت ثبت تصاویر توپوگرافی و همچنین Elevation Maps و تشخیص قوز قرنیه

دستگاه Analyzer جهت ثبت تصاویر Wavefront کل چشم

برای دریافت 50% تخفیف بی قید و شرط فرم زیر را تکمیل نمایید.
تمامی عمل‌ها با قیمت 1402 انجام می‌گردد.